formular 2022 - evs.sk

  Prihlasovanie na ubytovanie a stravu je uzavreté. Ak máte záujem o ubytovanie a stravu, kontaktuje našu kolegyňu Lydku na lydia@evs.sk pre overenie vašich možností. Ak vyplníte formulár o účasti na programe, pomôžete nám lepšie ho plánovať.

  Prihlasujem sa na

  Celý program konferencie Zúčastním sa len niektorých častí programu

  Zaškrtnite prosím všetky časti programu, ktorých sa plánujete zúčastniť

  Piatok večer (19:00-21:00) Sobota doobedie (9:00-12:30) Sobota seminár (14:30-17:00) Sobota večer (19:00-21:00) Nedeľa služby Božie (9:00-11:00)


  Osobné údaje  Ostatné

  Áno (+12€)Nie   EUR

  Máte trocha času?

  Ak áno, odpovedzte na nasledujúce otázky a pomôžte nám pripravovať konferenciu ešte lepšie. Nie? Nevadí. Prejdite myšou na spodok formulára a odošlite ho.

  Odkiaľ ste sa dozvedeli o konferencii EVS?

  infolist EVSemail EVSznámyfacebookinstagraminým spôsobom
  Žiadna odpoveďÁnoNie Žiadna odpoveďÁnoNie

  Mám záujem odoberať emailom:

  Ranné zamyslenia EVSnovinky zo stránky chcemviacInformácie o EVS (nových knihách, konferenciách, chcemviac večeroch a pod.)
  Žiadna odpoveďÁnoNieUž som EVS podporvateľ

  Ďakujeme za váš čas.
  Chcete nám pomôcť s propagáciou konferencie? Pozvite svojich známych, povedzte o nej vo svojom spoločenstve, alebo zdieľajte náš obsah na facebooku alebo na instagrame.
  Kliknutím na tlačidlo Odošli vyjadrujete súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy GDPR. Viac o podmienkach spracovania osobných údajov nájdete na našej stránke.