bloggers

 

Ak rád čítaš a chceš knihu z EVS, nemusíš za ňu platiť. Stačí, ak o nej napíšeš na svojom blogu, alebo v zborovom časopise a povieš o tom iným. Potom ti môžeme poslať ďalšiu knihu, a celý proces zopakovať.
Ako na to?

 

PRIHLÁŠKA

1. Napíš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., do predmetu daj "Kniha z EVS zadarmo"
2. Do mailu nám môžeš napísať, o ktorú z našich kníh máš prioritný záujem (môžeš si zostaviť vlastný rebríček kníh)
3. Pridáš svoju poštovú adresu a tvoj blog, na ktorom sa podelíš o svoje dojmy z knihy (blog musí byť funkčný minimálne 6 mesiacov a musíš naň pravidelne prispievať). Ak blog nemáš, napíšeš, kde plánuješ uverejniť svoju recenziu.

Hneď ako dostaneme tvoj mail ozveme sa a ...pošleme ti knihu.

 

ČO TERAZ?

Dostaneš Knihu. Vrhneš sa na ňu a prečítaš ju od začiatku do konca na jeden šup. Nebudeš, spať, jesť, piť, len čítať.
Áno, aj takto to môže vyzerať.
Ale podstatné je, aby keď knihu prečítaš, napísal si o nej minimálne 200 slov. Kľudne môže byť aj viac. (že nevieš, ako by mala taká recenzia vyzerať? Tu je taký stručný návod ako na to.) Keď bude dielo hotové, uverejni ho na svojom blogu, a tiež medzi recenzie na martinus.sk a kumran.sk.
Ideálne je dať link na recenziu aj na tvoj facebook a twitter.

Á…Hotovo.
…teda, ešte jedna vec.

 

NEZABUDNI

Daj nám o tvojom smelom počine vedieť. Pošli linky na recenzie (resp. časopis, v ktorom bola recenzia uverejnená) a … ďalšia kniha od nás už bude na ceste :)

Ak urobíš recenzie aspoň 5tich našich kníh - pozývame ťa na obed.
Ak urobíš recenzie aspoň 10tich našich kníh - dávame ti zľavu 25% na našu konferenciu.

Otázky? Pýtaj sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

ČO AK...?

Nestíham prečítať knihu.
Zrazu sa ti toho nakopilo strašne veľa a jednoducho nestíhaš. Nevadí. Nemusíš ročne napísať 5 recenzií, stačí jedna. Matematika je jednoduchá - ak nedočítaš, nenapíšeš recenziu - ďalšia kniha nepríde.

Ale dúfame, že príde. Tešíme sa na spoluprácu. Aj takýmto spôsobom môžeš šíriť kresťanské knihy a iným pomôcť k duchovnému rastu.

zadarmo knihy


Prečítané 37071 krát

Zdieľajte: