nedeľa, 05 júl 2020 02:00

Nie primladý - 5. júl

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

„Nech nikto tebou nepohŕda pre tvoju mladosť, ale buď vzorom veriacich…“  – 1Tim 4:12

Lord Chesterton raz povedal: „Verím v obrátenie na lôžku, ale nechcem sa naň spoliehať.“ Počas vážnej choroby myseľ človeka nepracuje normálne. S Bohom by sa mal človek zmieriť pri plnom zdraví. Čo sa však týka Pána: „Jeho ucho nie je nedoslýchavé, aby nepočul, ani Jeho ruka nie je prikrátka, že by nemohol zachrániť.“ Miluje nás rovnako v chorobe i v zdraví, keď žijeme, aj keď zomierame. Z vlastnej skúsenosti: nepoznal som príliš mnoho ľudí, ktorí na smrteľnom lôžku našli Krista. Keď prídeme ku Kristu v mladosti, je celý život spasený. Keď prídeme až v starobe, duša je zachránená a večný život zaistený, no premárnili sme príležitosť žiť život pre Krista.

Modlitba dňa

Pane Bože, polož mi na srdce evanjelizáciu mladých na začiatku dobrodružstva života – a starých ľudí, ktorí sa desia konca svojej cesty. Nech im vravím posolstvo Tvojej zachraňujúcej lásky.

Billy Graham Evangelistic Association

Prečítané 481 krát Naposledy zmenené utorok, 30 jún 2020 21:30
Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

billygraham.org/