Minikonferencia 2020 - evs.sk

ONLINE Minikonferencia EVS

4. december 2020, 19:00
youtube kanál EVS

4. témy, hudba, priateľstvo;
Pekný večer nemusí byť len kino alebo divadlo 

môže byť aj online.

O minikonferencii EVS

Inšpiratívny večer plný slova a hudby. Štyri desaťminútové prednášky z rôznych oblastí popretkávané zaujímavými hudobnými vstupmi. Premýšľajúci ľudia. Inšpiratívne myšlienky. Otvorenosť a priateľstvo. Hľadanie zmyslu a významu okolo nás.

4 prednášky po 10 minút

Rôzni rečníci, rôzne témy, kultúra, šport, psychológia, filozofia, teológia, marketing, fotografia, hudba, sociálna práca, biznis, leadership, príroda, ekológia, aktivizmus, inšpiratívne životné príbehy. To všetko nájdete na minikonferencii.

Dobrá hudba

príjemné soundtracky aj vlastná tvorba rôznych interprétov dodáva prednáškam priestor pre nádych, zamyslenie a osvieženie.

Zákusok a káva

Niečo chutné, chrumkavé, voňavé na záver? Je skvelé, keď môžete myšlienky, ktoré vás oslovili prebrať pri šálke kávy (čaju) a chutnom zákusku so svojimi priateľmi alebo priamo s rečníkmi.

Priatelia

Zážitok je silnejší, ak sa oň môžete podeliť s priateľmi, ale prísť môžete aj sami. Medzi viac ako 200 účastníkmi je skoro isté, že spoznáte aj nových.

Rečníci a témy

Našim cieľom je, aby si každý účastník minikonferencie našiel to svoje. Na najbližšej minikonferencii sa dotkneme oblasti športu a biznisu, občianskeho aktivizmu, komunikácie, filozofie a teológie.

Jakub Lenart

Manžel jednej ženy, Bardejovčan a architekt, ktorý nerobí architektúru, ale kreslí si svoje. Už niekoľko rokov objavuje čaro aktivizmu ako člen občianskeho združenia Kandelaber a spolupracovník kultúrno-komunitného centra Bašta. Rád číta knihy a komiksy a niekedy o tom aj mudruje.

O radosti, nosení stoličiek a odťatých hlavách

Po návrate zo školy si spolu so svojimi rovesníkmi položili otázku: Čo budeme robiť v tom našom malom mestečku na severovýchode Slovenska? Rozhodli sme sa vrátiť, ale chýbajú nám tu diskusie, festivaly, divadlo a iné lahodnosti, na ktoré sme si zvykli tam vonku. Čo s tým? Kto nám ich pripraví? Kto bude nosiť stoličky? A vôbec, prečo by to niekto chcel všetko robiť?

Martin Viglaš

Miluje technologické novinky, rád sa učí a skúša nové veci, chce niekedy zabehnúť maratón, je šťastne ženatý a má (zatiaľ) tri deti. Verí, že zmysel života sa neskrýva v chodení do práce, zveľaďovaní majetku, nezabudnuteľných zážitkoch ani v rodinných vzťahoch.

Keď ťa minie kameň
Nečakané situácie si vyžadujú nečakané riešenia. Myslíte si, že vás už nič nemôže zaskočiť? Čo by ste urobili, keby na vás niekto nastražil pascu, z ktorej zdanlivo niet úniku?

Slavomír Slávik

Má za sebou TU Zvolen, EBF UK, Média a komunikáciu v Nórsku. Manžel, otec, kazateľ, manažér, komunikátor. Nerád sa háda, rád počúva iných.

5 pravidiel zmysluplnej komunikácie

Trojdimenzionálna reflexia o stave celého spektra vnímania mozgu. Ako prebieha proces nezvratných úrovní vyváženosti sveta, ktorý obklopuje dimenziu osobnosti človeka v nereálnom prostredí? Je vôbec realita skutočnou v nereálnom vyjadrení skutočnej reality?

Ladislav Ivanecký

Bývalý nohejbalový reprezentant ČSSR,ČSFR, SR, 2x ME, 2x MS. Okrem športu stihol vyštudovať TU Košice, vybudovať úspešnú programátorskú firmu a vychovať 3 deti.

Čo ma šport naučil pre život a biznis

Svojich 10 minút využije na to, aby vás inšpiroval rovnako, ako šport inšpiroval jeho profesionálny život. Nestačí vedieť čo robíte, ale potrebujete vedieť aj prečo to robíte. Cesta k cieľu vedie cez množstvo zlyhaní a na to, aby ste mohli niečo naozaj dosiahnuť, potrebujete kvalitný tím s dobrým lídrom.

Pozrite si upútavku

Registrácia & cena vstupenky

Počet miest na minikonferencii je obmedzený. Registrujte sa preto rýchlo do 30. novembra (alebo do vypredania miest).

Z predchádzajúcich minikonferencií

Ondrej Kolárovský

Láska je dobrodružstvo, ktoré nepotrebuje papier

Daniel Viglaš

Koľko stojí internet ZADARMO?

Marián Kaňuch

Ešte lepší život

Registrácia

Na minikonferenciu EVS sa prihlasujte do
30. novembra. Cena vstupenky pre prvých 50 účastníkov je 7€, pre ďalších je cena vstupenky 10€. 

Registrujte sa:

Organizuje:

Rečníci:

Témy:

Kontakt: