Prihláška dobrovoľníka - evs.sk

Prihláška Dobrovoľníka

Tešíme sa z toho, že sa chcete pridať k organizačnému tímu konferencie EVS. Veríme, že sa nám spoločnými silami podarí vytvoriť konferenciu plnú evanjelia, kde spoločne zažijeme Božie konanie.

  Kedy môžem pomáhať: pred konferenciou (mediálna propagácia)v piatok 5.5.v sobotu 6.5.v nedeľu 7.5. Ako môžem pomáhať: mediálna propagácia (facebook)mediálna propagácia (instagram)vylepovanie plagátov (Žilina a okolie)nosenie technikypríprava pódia a sálymestská hrauvítací tímpomoc s občerstvením (sobota doobeda)pomoc s deťmi (detská besiedka)pomoc so zbierkou (sobota doobeda)pomoc s livestreamomfotograf konferenciesimultánny preklad pre rečníkov Potrebujem zabezpečiť ubytovanie počas konferencie? ánonie Už si niekde pomáhal ako dobovoľník? Ak áno, napíš nám o tom viac. Veľkosť trička SMLXL

  Kliknutím na tlačidlo Odoslať vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy GDPR. Viac o podmienkach spracovania osobných údajov nájdete na našej stránke.

  Dobrovoľníci z minulých konferencií

  Ivana Bizi Argayová

  Ivana Bizi Argayová

  event manažér, Prešov

  Čo pre teba znamená konferencia EVS?

  Je to pre mňa taká príjemná ochutnávka multigeneračného spoločenstva, ktoré vzýva Pána Boha v duchu a pravde, kde nie sme „my” a „oni”, ale sme jedno.

  Čo sa ti na konferencii EVS páči?

  Ja som stále nadšená zo svedectiev starších (môžem povedať seniorov? :D). Vidieť a pozorovať generácie predo mnou, ako im na ich viere a duchovnom raste záleží, a ako nežijú len pre seba, ale slúžia druhým, je veľkou inšpiráciou.

  Juraj Šimočko

  Juraj Šimočko

  EVS Band, Košice

  Čo pre teba znamená konferencia EVS?

  Konferencia EVS je konferencia, na ktorú
  sa ľudia veľmi tešia. Je zárukou dobrých, na Božom slove založených prednášok. Čas, kedy môžu byť generácie spolu, starší i mladší.

  Tvoj odkaz pre ľudí, ktorí nikdy neboli na konferencii EVS?

  Určite príďte, aj keby ste mali merať
  niekoľko desiatok kilometrov, určite to bude stáť za to. Zažijete spoločenstvo veriacich ľudí z celého Slovenska, ktorí sa zjednocujú v slove i piesňach pred Pánom Ježišom Kristom.