Nezlomný - 14. november - evs.sk

Zamyslenia

Nezlomný – 14. november
14. novembra 2022
Play

„… Ja však a môj dom budeme slúžiť Hospodinovi.“ (Joz 24:15)

Základnou jednotkou každej spoločnosti je domov. Ak sa domov začne rúcať, spoločnosť je na ceste k rozpadu. Tisíce domovov sú takmer v troskách. Mnohé páry sa obávajú, že ich domov sa jedného dňa rozpadne. Existuje jedna skvelá poistka, ktorú si môžeš vziať, aby si si zabezpečil jednotu a šťastie svojho domova. Je to jednoduché: Urob Krista centrom svojho domova.

Domov je ako slnečná sústava. Stred, obrovské Slnko, drží slnečnú sústavu pokope. Ak by tam Slnko nebolo, slnečná sústava by sa rozletela na kúsky. Pokiaľ Boží Syn nie je centrom tvojho domova, tiež sa môže rozletieť na kúsky.

Modlitba dňa

Aké jednoduché je odsunúť Ťa nabok, Pane, a len povrchne si pamätať Tvoje požehnania. Nech Ťa vždy máme uprostred všetkého, čo v našich domovoch robíme.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.