Záväzok a cieľ - 24. apríl - evs.sk

Zamyslenia

Záväzok a cieľ – 24. apríl
24. apríla 2019

„… slúžte Pánovi; veseľte sa v nádeji…“

(R 12:11,12)

Každá generácia sa stáva čoraz závislejšou od sedatív života, pretože potrebuje utíšiť jeho bolesť. Utláčaný pocitom nezmyselnosti a zmareným zámerom človek nenachádza žiaden významný cieľ či záväzok, ktorý by ho poháňal a žiaden vnútorný podnet, ktorý by dal zmysel jeho existencii. Kristus ťa môže zachrániť od trápenia z nudy. Čaká na to, aby ti dal nový smer a zobral nespokojnosť z tvojho života. Nedávno som sa vo svojom spoločenstve rozprával s mužom, ktorý sa práve obrátil. „Nevedel som, čo robiť so svojím voľným časom,“ vravel mi, „no teraz mám záväzok a cieľ, ktorý som dosiaľ nepoznal.“

Modlitba dňa

Dokonca aj tá najmenšia práca, ktorú dnes vykonám, je súčasťou mojej služby Tebe, Pane. Pomôž môjmu srdcu byť tak naplneným Tvojím Duchom, že sa budem tešiť z každej úlohy, ktorá je predo mnou.

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.