Rozprávaj o tom, čo urobil - 22. jún - evs.sk

Zamyslenia

Rozprávaj o tom, čo urobil – 22. jún
22. júna 2023
Play

„O Tvojom mene budem rozprávať svojim bratom…“ (Ž 22:23)

V tvojom okolí, v tvojom vlastnom spoločenstve sú ľudia, ktorí potrebujú Kristovu oživujúcu moc. Poznáš ich po mene. Navrhujem ti, aby si si vytvoril zoznam a začal tým, že budeš tráviť čas v modlitbe za nich. Pros Boha, aby ti ukázal, ako im môžeš svedčiť a ako získať ich životy pre Krista. Ich životy sa môžu zmeniť vďaka správe, ktorú im poskytneš. Evanjelium, ktoré si prijal, by si mal podať ďalej. Ak pre teba niečo Kristus spravil, podeľ sa o to. Keď to robíš, preukazuješ milosť! Rovnako ako si sám dostal Božiu milosť skrze odpustenie hriechov a zasľúbenie večného života – aj ty máš preukazovať milosť! A keď preukazuješ milosť, nielenže získaš milosť, ale tiež nájdeš novú radosť!  

Modlitba dňa

Drahý Spasiteľ, ako zatváram pri modlitbe oči, daj mi vidieť tváre tých, ktorí Ťa potrebujú spoznať.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.