Anjeli okolo nás - 30. máj - evs.sk

Zamyslenia

Anjeli okolo nás – 30. máj
30. mája 2023

Ale anjel Pánov otvoril v noci dvere väzenia, vyviedol ich…“ Sk 5:19

Činnosť démonov a uctievanie diabla je na vzostupe v každom kúte sveta. Diabol teraz pôsobí viac ako kedykoľvek predtým. Biblia hovorí, že satanove pôsobenie bude silnieť, pretože si uvedomuje, že jeho čas sa kráti. No činnosti zla čelí Boží ľud s pomocou Jeho starostlivých duchov, svätých anjelského rádu. Kresťania by nikdy nemali prestať pociťovať pôsobenie anjelskej slávy. Navždy bude zatieňovať svet démonických síl, rovnako ako slnko zatieňuje svetlo sviečky. Ak si veriaci, môžeš očakávať, že mocní anjeli ti budú robiť spoločnosť počas tvojich životných skúseností. Nech tieto udalosti dramaticky zobrazujú priateľskú prítomnosť „svätých“, ako ich nazýva Daniel. Oko viery istotne vidí mnoho dôkazov nadprirodzených prejavov Božej moci a slávy. Boh neustále koná.

Modlitba dňa

Keď ma satan pokúša, spomeniem si na to, že sú okolo mňa Tvoji anjeli, Pane.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.