Neprestávaj napredovať - 17. máj - evs.sk

Zamyslenia

Neprestávaj napredovať – 17. máj
17. mája 2019

„lebo Ním žijeme, hýbeme sa a trváme,…“

(Sk 17:28)

Keď som mal sedem rokov, otec mi kúpil prvý bicykel. Dovtedy som na žiadnom nejazdil. Moja rodina a priatelia sa ma trpezlivo pokúšali naučiť umeniu bicyklovania. Čoskoro som zistil, že ak chcem ostať na bicykli, musím robiť jednu vec – neprestať sa hýbať vpred. Ak by som sa zastavil, spadol by som a zranil sa. Rovnako je to aj v kresťanskom živote. Nikdy nemôžeme žiť tento život na najvyššej rovine, pokiaľ nebudeme neprestajne rásť a napredovať. Dnes by si mal byť vo svojom srdci, duši a tele Bohu bližšie než kedykoľvek vo svojom živote.

Modlitba dňa

Pane, na svojej púti s Tebou som urobil pokroky príliš pomaly. Nech som pritiahnutý bližšie k svetlu Tvojej lásky a milosti.

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.