Božia múdrosť - 19. jún - evs.sk

Zamyslenia

Božia múdrosť – 19. jún
19. júna 2019

„Uvaľ na Hospodina svoju cestu, dúfaj v Neho a On vykoná.“ (Ž 37:5)

Poznať Božiu vôľu je najväčšia zo všetkých múdrostí. Život uprostred Božej vôle vylučuje akúkoľvek falošnosť náboženstva a dáva pečať skutočnej úprimnosti našej služby Bohu. Môžeš mať toho veľa a byť nešťastný, ak si mimo Božej vôle; ale môžeš mať toho málo, ale pokoj v srdci, ak si v Božej vôli. Môžeš byť zúfalo bohatý a slávny mimo Božej vôle, ale môžeš mať radosť vo svojej anonymite, ak si v Božej vôli. Môžeš trpieť vo svojom dobrom zdraví, mimo Božej vôle; ale môžeš byť šťastný uprostred utrpenia, ak si v Božej vôli. Môžeš byť nešťastný a porazený uprostred pochvaly, ak si mimo Božej vôle, ale môžeš zažívať rozvahu a pokoj uprostred prenasledovania, pokiaľ si v Božej vôli. Biblia odhaľuje, že Boh má plán s každým životom a že ak žijeme v neustálom spoločenstve s Ním, On nás upriami a povedie v napĺňaní tohto plánu.

Modlitba dňa

Vo všetkom, čo robím, musí byť Tvoja vôľa v mojom živote prvoradá.  Ako Tvoje dieťa Ti dôverujem, že ma povedieš.

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.