Pozeraj sa hlboko - 28. jún - evs.sk

Zamyslenia

Pozeraj sa hlboko – 28. jún
28. júna 2019

„Otvor mi oči, aby som videl divy tvojho zákona!“

(Ž 119:18)

Niektorí, ktorí spochybňujú pravdivosť Božieho slova, to robia preto, lebo sú neochotní pripísať Bohu čokoľvek, čo sami nedokážu dosiahnuť. Ak máš nejakú pochybnosť ohľadom vnuknutia Biblie, vráť sa späť a pozri sa na to znova. Pozri sa na to vo svetle človeka, ktorý sa celý svoj život pozeral na zablatenú kaluž a ktorý je po prvýkrát konfrontovaný výhľadom na oceán!

Možno len práve teraz zachytávaš prvý pohľad Božej neobmedzenej moci. Možno Ho len práve teraz začínaš chápať takého, aký v skutočnosti je. Pretože ak je Boh Duch, čo Ježiš prehlasuje, že je, nemáme problém prozreteľnosti ani zvrchovanosti v otázke človeka, nemáme problém s tým, že bol inšpiráciou pre človeka, ktorý napísal Bibliu. Všetko do seba zapadne, len čo pochopíme, kto je Boh a aký je.

Modlitba dňa

Môj Otče a môj Bože, ako každý deň čítam Písmo, otváraš moje oči k čoraz väčšej nádhere Tvojej úžasnej lásky.

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.