Skutočná istota - 22. november - evs.sk

Zamyslenia

Skutočná istota – 22. november
22. novembra 2022
Play

„Ale pevný základ Boží predsa stojí…“ (2Tim 2:19)

V areáli univerzity je najrýchlejšia cesta do bezpečia cez dav ľudí. Práve tam, kde študenti hovoria o tom, ako byť nezávislý a samostatný, ich nájdete, ako praktizujú najskostnatenejší súlad v obliekaní, prejave, morálnych postojoch a zmýšľaní. Niekedy sa riadia módou na úkor morálnej zásadovosti. Desí ich byť osamote. Nechcú vytŕčať z davu alebo sa odlišovať. Chcú sa prispôsobiť.

Potom čo ukončia svoje štúdium na vysokej škole, mnoho z týchto mladých ľudí nechce nič viac ako dobrú prácu vo veľkej firme a dom niekde na predmestí. Ani tam však nenájdu bezpečie. Jedine Ježiš Kristus ti môže dať bezpečie, ktoré hľadáš.

Modlitba dňa

Po zdĺhavom hľadaní bezpečia som ho našiel jedine v Tvojej trvalej láske, môj Spasiteľ, Ježiš Kristus.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.