Život, ktorý sa oplatí žiť - 2. december - evs.sk

Zamyslenia

Život, ktorý sa oplatí žiť – 2. december
2. decembra 2022
Play

„… aby ste mali život v Jeho mene.“ (J 20:31)

„Oplatí sa žiť život?“ Mnohým ľuďom sa dnes neoplatí žiť život. Mám pre vás všetkých dobré správy. Boh ťa nestvoril preto, aby tvoja duša bola porazená, odradená, znechutená a túlala sa v márnom hľadaní pokoja srdca a mysle. Boh má pre teba väčšie plány. Má pre teba v živote niečo ohromnejšie.

Akokoľvek veľký je tvoj problém, odpoveď naň je na dosah tvojej Biblie. Je taká jednoduchá ako prvácka aritmetika a taká skutočná ako búšenie tvojho srdca. V autorite Božieho Slova ti hovorím, že Kristus je odpoveďou na každý záhadný zmätok, ktorý sužuje ľudstvo.  V Ňom nachádzame liek na starostlivosť, balzam na žiaľ, uzdravenie našich bolestí a dostatok pre náš nedostatok.

Modlitba dňa

Pane, keď dnes čítam Tvoje Slovo, uč ma, že život, ktorý chceš, aby som žil, je plný radosti a naplnenia.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.