Potácanie v temnote - 1. december - evs.sk

Zamyslenia

Potácanie v temnote – 1. december
1. decembra 2022
Play

„Bolo však pravé svetlo, ktoré osvecuje každého človeka prichádzajúceho na svet.“ (J 1:9)

Svet sa potáca v temnote a upadá z jednej krízy do druhej. Krízy sa neustále zhoršujú a čoraz viac sa dotýkajú aj domovov. Inflácia, populačná explózia či hlad ovládajú vo svete rozsiahle územia. Ježiš vyhlásil: „Ja som svetlo sveta.“ Nasleduj ma, odovzdaj mi svoj život a ja ťa vyvediem z temnoty tohto sveta, ďaleko od tohto zmätku, problémov, v ktorých sa nachádzaš, a dám ti pokoj a radosť. V tvojom srdci a v tvojej mysli bude žiariť svetlo, aké si doteraz nikdy nemal. Rozkážem svetlu, aby v tvojom živote postupovalo napred.

Modlitba dňa

Tvoje svetlo svieti na najtemnejšom mieste a dáva mi nádej, Pane Ježiši.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.