Znovuzrodený - 6. apríl - evs.sk

Zamyslenia

Znovuzrodený – 6. apríl
6. apríla 2022
Play

a oblečte nového človeka…“ (Ef 4:24)

V Texase je známy príbeh o mužovi, ktorý zvykol každé ráno uviazať koňa pred krčmou. Jedno ráno vyšiel krčmár von a zistil, že kôň bol uviazaný pred metodistickým kostolom. Zbadal muža, ako kráčal dole ulicou, a tak vykríkol: „Povedz mi, prečo je toto ráno tvoj kôň uviazaný pred metodistickým kostolom? Muž sa otočil a odpovedal: „Nuž, minulú noc som sa znovuzrodil na jednom evanjelizačnom stretnutí, a tak som zmenil miesto na uväzovanie. To znamená znovuzrodiť sa. To znamená zmeniť sa. Znamená to, že si zmenil miesta uviazania.

Modlitba dňa

Nech žijem takým spôsobom, aby ľudia rozpoznali, že som uviazaný v slobode Tvojej lásky.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.