Buď k Bohu úprimný - 14. apríl - evs.sk

Zamyslenia

Buď k Bohu úprimný – 14. apríl
14. apríla 2022
Play

„… lebo ochotného darcu miluje Boh.“ (2K 9:7)

Najväčšie požehnanie dávania nie je vo finančnej stránke účtovnej knihy, ale v duchovnej stránke. Nadobúdaš dojem úprimnosti pred Bohom. Získavaš vedomie, že si s Bohom v partnerskom vzťahu – že robíš niečo konštruktívne –, že s Ním pracuješ na získavaní sveta pre Ježiša Krista. Takisto si schopný nepridržiavať sa vecí, ktoré ponúka svet, pretože tvoj zrak je neustále upriamený na večné hodnoty. Ako dávaš? Štedro a radostne? Alebo striedmo a neochotne? Ak si doteraz Bohu dával zvyšky svojej podstaty a života, chýbala ti pravá radosť a požehnanie kresťanského dávania a žitia.

Modlitba dňa

Odpusť mi, všemohúci Bože, že tak často Ti dávam zvyšky. Vo svojom srdci viem, že s dávaním Tebe to nikdy nemôžem prehnať.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.