Čisté srdcia - 26. november - evs.sk

Zamyslenia

Čisté srdcia – 26. november
26. novembra 2022
Play

„Tak zmýšľajte medzi sebou, ako aj Ježiš Kristus,“ (F 2:5)

Nie je možné žiť čisté životy, pokiaľ nemáme čisté srdcia. V dnešnej dobe sa veľa ľudí snaží najprv strihať a až potom merať. Učia staré falošné srdce čistotu motívov, túžob a skutkov! Niet divu, že sme napriek našim vychvaľovaným vedomostiam a psychologickým prístupom morálne zlyhali.

Čisté motívy, túžby a skutky pochádzajú z čistých sŕdc. Čisté srdcia sa budú podobať na Krista. Božou túžbou je, aby sme boli pretvorení na Kristov obraz. Ak v nás Kristus žije, a naše telá sa stali príbytkom Ducha Svätého, je čudné, že by sme mali byť ako On?

Modlitba dňa

Očisti moje srdce a urob ho domovom Tvojho Ducha, Pane.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.