Náš čas - 29. október - evs.sk

Zamyslenia

Náš čas – 29. október
29. októbra 2021
Play

„Nebuďte ustarostení o svoj život,…“ (Mt 6:25)

Niektorí ľudia sa pýtajú: „Myslíš si, že Boh má na mňa čas?“ Nevieš, aký je môj život zmätený, aký je rozpačitý, tlaky, napätie doma, problémy v práci, toľko veľa vecí, o ktorých som ti možno ani nemohol povedať, vrátane hriechov v mojom živote, ktorých sa akosi neviem vzdať.“ Áno, Boh má pre teba čas. Keď Ježiš zomieral na kríži, mal čas na lotra, ktorý sa naňho obrátil a povedal: „Pane, spomeň si na mňa.“ To je všetko, ako je zaznamenané, čo lotor povedal: „Pane, spomeň si na mňa.“ To, čo však naozaj hovoril, bolo: „Nie som hoden. Prestúpil som všetky zákony. Zaslúžim si peklo. Len si ma pamätaj. A Ježiš sa k nemu v tej chvíli obrátil a povedal: „Dnes budeš so mnou v raji.“

Modlitba dňa

Dokonca v Tvojom najväčšom utrpení, Pane Ježiši, si mal čas uistiť o svojej láske ďalšieho človeka. Moje srdce utišuje vedomie, že starostlivosť o moju dušu je večná.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.