Povzbudenie - 30. október - evs.sk

Zamyslenia

Povzbudenie – 30. október
30. októbra 2021
Play

„… očakávajúc blahoslavenú nádej…“ (Tit 2:13)

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa zbaviť frustrácie, je pamätať na to, že Kristus sa znova vráti. Najvzrušujúcejšia slávna pravda na celom svete je druhý príchod Ježiša Krista. Keď sa rozhliadneme vôkol seba, a z každej strany vidíme pesimizmus, mali by sme si pamätať, že Biblia je jediná kniha na svete, ktorá predpovedá budúcnosť. Biblia je modernejšia než zajtrajšie ranné noviny. Biblia presne predpovedá budúcnosť a tvrdí, že naplnenie všetkých vecí je druhý príchod Ježiša Krista na zem. Ak je dnes tvoj život pochmúrny, depresívny a tmavý, Kristus môže tieto temné mraky prevrátiť naruby. Slnečný svit Jeho lásky môže stále zažiariť do najtemnejšej časti tvojho života.

Modlitba dňa

Túžim vidieť Tvoju tvár, Ježiši Kriste, teším sa z očakávania Tvojho opätovného príchodu!

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.