Odvaha stáť - 10. júl - evs.sk

Zamyslenia

Odvaha stáť – 10. júl
10. júla 2024
Play

„Keď však (trpí) ako kresťan, nech sa nehanbí za to,  ale nech oslavuje Boha týmto menom.“ (1Pt 4:16)

V západnom svete je veľkým problémom anemické, zriedené kresťanstvo, ktoré sformovalo anemického zriedeného a zbabelého kresťana, ktorý nie je ochotný verejne sa zastať akejkoľvek záležitosti. Potrebujeme však energického, dynamického, priebojného kresťana, ktorý taký bude každý deň v týždni a ktorý je pripravený, ak by to bolo nevyhnutné, za svoju vieru aj zomrieť. Potrebujeme kresťanov, ktorí sú morálni, čestní, láskaví, odvážni, silní a oddaní nasledovníci Pána Ježiša Krista.

Modlitba dňa

Uvedomil som si, aké zbabelé a pohodlné je moje kresťanstvo. Daj mi Tvoju odvahu, Pane Ježiši, aby som Ťa nasledoval oddanejšie.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.