Nedeľná radosť - 12. jún - evs.sk

Zamyslenia

Nedeľná radosť – 12. jún
12. júna 2019

„Radoval som sa, keď mi hovorili: Poďme do domu Hospodinovho!“ (Ž 122:1)

Veľa ľudí dostane v nedeľné ráno, ako to volám ja – „nedelídu“. Viete, čo je nedelída? Útočí na obeť krátko pred raňajkami v nedeľné ráno. Je sprevádzaná pocitom slabosti a letargie. Niekedy má obeť miernu bolesť hlavy, ktorú zhoršujú bijúce kostolné zvony spoločenstva. Táto choroba má však krátke trvanie, zvyčajne sa vytratí na poludnie, keď obeť môže zjesť hlavné jedlo dňa a poobede hrať golf. Príznaky sa však zvyčajne znova objavia v nedeľu večer okolo pol ôsmej a potom zmiznú, až kým nenastane ďalšie nedeľné ráno.

Modlitba dňa

Nech mám vždy takú radosť, ako mal Dávid, keď sa každú nedeľu pripravujem chváliť Ťa v Tvojom dome, nebeský Otče.

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.