Mierotvorca Boh - 22. január - evs.sk

Zamyslenia

Mierotvorca Boh – 22. január
22. januára 2019

„Toho, kto je pevnej mysle, zachovávaš v dokonalom pokoji, lebo v Teba dúfa.“

(Iz 26:3)

Máš ego. Vedomie, ktoré ti vraví, že si jednotlivec. Samozrejme, že ho máš. To však neznamená, že máš uctievať seba, myslieť neustále na seba a žiť celkom pre seba. Zdravý rozum ti hovorí, že tvoj život by nebol šťastný, ak by si sa tým riadil. Bohu záleží na tvojom šťastí nekonečne viac než tebe samému. Vraví: „Zapri sám seba a nasleduj ma.“ V blázinci dnešného sveta je mnoho ľudí, ktorí na úkor Boha a ostatných myslia príliš na seba. Hypochondri, ktorí sa úzkostlivo starostia o svoje zdravie, sa nikdy nebudú cítiť dobre bez ohľadu na svoj fyzický stav.

Modlitba dňa

Udržuj moju myseľ pri Tebe, Pane, a pomôž mi byť disciplinvaným v myšlienkach na seba, ktoré vytláčajú Tvoj pokoj.

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.