Užívaj si život - 14. december - evs.sk

Zamyslenia

Užívaj si život – 14. december
14. decembra 2022
Play

„… a radujete sa nevýslovnou radosťou plnou slávy.“ (1 Pt 1:8)

Kresťania si majú užívať život a seba navzájom. Ak deti vo svojej domácnosti, v tvojom kresťanstve nevidia žiadnu radosť, nebude ich to zaujímať. Keď vidia tvoje nadšenie z návštevy nejakej loptovej hry alebo pozerania televízie a následne nato otrávenie z duchovných vecí, čoskoro nadobudnú vedomie, že kresťanstvo pre teba veľa neznamená. Tvoj postoj sa prenesie na tvoje deti. Moja manželka hovorieva, že najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby dieťa zjedlo svoju večeru, je vidieť rodičov vychutnávať si ho. Naše deti Kristus nebude zaujímať, ak z Neho urobíme nudného muža.

Modlitba dňa

Nech žijem natoľko blízko Teba, Ježiši, že ľudia, ktorí sa nachádzajú v mojom okolí, uvidia Tvoju radosť.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.