fbpx
Zemiaky, mäso a make-up

Napísal:

Martin Viglaš

tvorca webov, teológ, komunikátor

Prečítate za: 2 min.

 

V piatok som mal na doraste v Bardejove tému „Ako byť svetlom v škole“. Tak mi napadlo, že by vás to mohlo zaujímať. Ak chcete vedieť, čo majú s touto témou spoločné zemiaky, mäso a make-up, kliknite a počúvajte. 

{mp3}Ako_byt_svetlom_v_skole-Martin-Viglas{/mp3}

V téme som spomínal knihu od Becky Pippert Viera sa neda skrytViera sa nedá skryť, ukážku z nej si môžete prečítať tu: Znovuzrodenie v Barcelone. Taktiež som spomínal konferenciu „Viera sa nedá skyť“, z ktorej všetky prednášky si môžete vypočuť na stránke www.chcemviac.com.

No a nakoniec verš, ktorý bol v téme veľmi dôležitý 1. list Jána 2:1-6:

Deti moje, toto vám píšem, aby ste nehrešili. Ale ak niekto zhreší, máme obhajcu u Otca, Ježiša Krista, spravodlivého. On je obeťou zmierenia za naše hriechy, a nielen za naše, ale aj za hriechy celého sveta. Podľa toho vieme, že sme Ho poznali, keď zachovávame Jeho prikázania. Kto hovorí: Poznám Ho, ale nezachováva Jeho prikázania, je klamár a niet v ňom pravdy. Ale kto zachováva Jeho slovo, v tom sa Božia láska stala naozaj dokonalou. A podľa toho poznávame, že sme v Ňom. Kto hovorí, že zostáva v Ňom, má žiť tak, ako žil On.

Toto je Božie Slovo, ktoré ma veľmi povzbudzuje. Verím, že povzbudí aj vás.

Zverejnené: 26. septembra 2011
Tagy:

Ďalšie články od martina

Loading RSS Feed