fbpx
Zemiaky, mäso a make-up

 

V piatok som mal na doraste v Bardejove tému “Ako byť svetlom v škole”. Tak mi napadlo, že by vás to mohlo zaujímať. Ak chcete vedieť, čo majú s touto témou spoločné zemiaky, mäso a make-up, kliknite a počúvajte. 

{mp3}Ako_byt_svetlom_v_skole-Martin-Viglas{/mp3}

V téme som spomínal knihu od Becky Pippert Viera sa neda skrytViera sa nedá skryť, ukážku z nej si môžete prečítať tu: Znovuzrodenie v Barcelone. Taktiež som spomínal konferenciu “Viera sa nedá skyť”, z ktorej všetky prednášky si môžete vypočuť na stránke www.chcemviac.com.

No a nakoniec verš, ktorý bol v téme veľmi dôležitý 1. list Jána 2:1-6:

Deti moje, toto vám píšem, aby ste nehrešili. Ale ak niekto zhreší, máme obhajcu u Otca, Ježiša Krista, spravodlivého. On je obeťou zmierenia za naše hriechy, a nielen za naše, ale aj za hriechy celého sveta. Podľa toho vieme, že sme Ho poznali, keď zachovávame Jeho prikázania. Kto hovorí: Poznám Ho, ale nezachováva Jeho prikázania, je klamár a niet v ňom pravdy. Ale kto zachováva Jeho slovo, v tom sa Božia láska stala naozaj dokonalou. A podľa toho poznávame, že sme v Ňom. Kto hovorí, že zostáva v Ňom, má žiť tak, ako žil On.

Toto je Božie Slovo, ktoré ma veľmi povzbudzuje. Verím, že povzbudí aj vás.

Zverejnené: 26. septembra 2011
Tagy:

Martin Viglaš

web creator, komunikátor, freelancer

Miluje technologické novinky, rád sa učí a skúša nové veci, chce niekedy zabehnúť maratón, je šťastne ženatý a má (zatiaľ) štyri deti. Verí, že zmysel života sa neskrýva v chodení do práce, zveľaďovaní majetku, nezabudnuteľných zážitkoch ani v rodinných vzťahoch.

Ďalšie články od martina