Bez výčitiek - 10. august - evs.sk

Zamyslenia

Bez výčitiek – 10. august
10. augusta 2021
Play

„Ak Duchom žijeme, aj žime podľa Ducha.“ (G 5:25)

Keď Bill Borden, syn bohatých Bordenovcov, odišiel do Číny na misiu, mnoho jeho priateľov si myslelo, že je bláznivý, keď takto „premárni život“ snahou obrátiť zopár pohanov ku kresťanstvu. Bill však miloval Boha a ľudí! Nebol na misii veľmi dlho, keď sa nakazil orientálnou chorobou a zomrel. Na jeho smrteľnej posteli našli poznámku, ktorú napísal, keď umieral. Znela takto: „Bez opatrnosti, bez útočiska a bez výčitiek.“ Bill našiel väčšie šťastie v niekoľkých rokoch obetavej služby, než nájde väčšina ľudí za celý život.

Modlitba dňa

Pane Ježiši, pomôž mi nepočítať cenu služby Tebe, ale nech sa úplne podvolím Tvojmu vedeniu.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.