Bezhraničný Boh - 26. október - evs.sk

Zamyslenia

Bezhraničný Boh – 26. október
26. októbra 2022
Play

„Hospodin, tvoj Boh, je uprostred teba ako zachraňujúci hrdina. On radostne zaplesá nad tebou…“ (Sof 3:17)

Milióny ľudí vo svete by mohli prísť na pláž a načiahnuť ruky, aby ich naplnila morská voda. Každý by si mohol načrieť toľko, koľko chce a potrebuje − a oceán by stále ostal nezmenený. Jeho moc a sila by bola rovnaká a život v jeho nepreniknuteľných hlbinách by pokračoval nepozmenený napriek tomu, že naplnil potreby každučkého človeka stojaceho s natiahnutými rukami pozdĺž jeho pobrežia.

Rovnako je to s Bohom. V jednom momente dokáže byť všade, venovať pozornosť modlitbám všetkých, ktorí volajú v mene Ježiša Krista; konať mocné zázraky, ktoré udržujú hviezdy na svojom mieste; umožniť rastlinám klíčiť zo zeme a rybám plávať v mori. Boh nemá obmedzenia. Jeho múdrosť, sila, láska a milosť sú bezhraničné.

Modlitba dňa

Všemohúci Bože, aké slávne sú moje myšlienky o Tebe, pretože si všadeprítomný, milujúci a záleží Ti na najnepatrnejších detailoch našich životov!

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.