Boh je láska! - 26. september - evs.sk

Zamyslenia

Boh je láska! – 26. september
26. septembra 2022
Play

„Miloval som ťa večnou láskou…“ (Jer 31:3)

Ako čítam Bibliu, vidím, že láska je hlavnou a dominantnou Božou vlastnosťou. Prisľúbenia Božej lásky a odpustenia sú tak skutočné, tak isté, tak pozitívne, ako ich len ľudské slová dokážu vypovedať. Avšak úplná krása oceánu sa nedá pochopiť, pokiaľ ju človek neuzrie. Rovnako je to s Bohom. Pokiaľ skutočne nezažiješ Božiu lásku, pokiaľ nie si jej držiteľom, nikto ti jej divy nedokáže opísať.

Nikdy nespochybňuj veľkú Božiu lásku, pretože je to rovnako nemenná súčasť Boha ako Jeho svätosť. Ak by to nebolo z Božej lásky, nikto z nás by nikdy nemal šancu v budúcom živote. Ale Boh je láska! A Jeho láska k nám je nekonečná.

Modlitba dňa

Keďže sa poznám, Pane, vedomie Tvojej lásky a odpustenia ma nikdy neprestane udivovať. V tomto vedomí mi pomôž ostatným hovoriť, že táto láska patrí aj im, ak k nej načiahnu svoju ruku.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.