Koniec života - 6. december - evs.sk

Zamyslenia

Koniec života – 6. december
6. decembra 2021
Play

„… radšej si volíme vysťahovať sa z tela a prebývať s Pánom.“ 2K 5:8

V horúci deň, keď bolo cestovanie obzvlášť nepohodlné, šiel malý chlapec sám vlakom; krajina nebola príliš zaujímavá, keďže prechádzali cez Arizonskú púšť. Pani, ktorá sedela vedľa chlapca, sa ho opýtala: „Nie si z dlhej cesty unavený? Chlapček sa usmial a povedal: „Som trochu unavený, ale až tak mi to nevadí. Viete, keď prídem do Los Angeles, privíta ma môj otec.“ Niekedy nás trochu unavia bremená života, ale je povznášajúce vedieť, že na konci cesty životom nás privíta Ježiš Kristus. Radosť z toho, že s Ním budeme naveky, nedokáže opísať žiadny básnik.

Modlitba dňa

Pomyslenie, že na mňa na konci tejto pozemskej cesty budeš čakať Ty! Napĺňa ma nevysloviteľná radosť, Pane Ježišu.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.