Ľudská prirodzenosť - 14. október - evs.sk

Zamyslenia

Ľudská prirodzenosť – 14. október
14. októbra 2022
Play

„… kto dúfa v Hospodina, je blahoslavený.“ (Pr 16:20)

V našej prirodzenosti je veľa toho, čo nás dokáže popliesť. Mnohí ľudia, ktorí čelia znepokojujúcej záhade svojej vlastnej existencie, sú duševne nevyrovnaní. Ich náklonnosť k hriechu a zlu ich zmätie. Chvejú a trasú sa pri pomyslení na svoju neschopnosť vyrovnať sa so svojím vlastným životom.

Kristus ti môže dať uspokojivé odpovede na otázky typu: „Kto som?“ „Prečo som sa narodil?“ „Čo tu robím?“ „Kam smerujem?“ Odpovede na všetky dôležité životné otázky môžeš dostať, keď vierou pristúpiš k Ježišovi Kristovi a prijmeš Ho ako svojho Pána.  Dovoľ mu byť tvojím Pilotom. On môže odstrániť obavy z tvojho života.

Modlitba dňa

Pane, zverujem Ti svoj život, aby si ho viedol. Vedomie, že ma budeš viesť po správnej ceste vo mne vzbudzuje radosť.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.