Pravý hrdina - 1. november - evs.sk

Zamyslenia

Pravý hrdina – 1. november
1. novembra 2021
Play

„Ježiš mu riekol: Ja som cesta i pravda, i život…“ (J 14:6)

Kvôli tomu, že sa mladí ľudia sklamali v spoločnosti, začali hľadať odpovede na svoje otázky sami. Všade, kam cestujem, nachádzam mladých ľudí, ktorí sa pýtajú: Čo je pravda? Kto to hovorí? Čo je správne a čo nesprávne? Existuje nejaká najvyššia autorita? Áno! Tá autorita existuje! Jestvuje morálny zákon! Príkladom tohto zákona bola skutočná Osoba. Existuje pravý hrdina, v ktorého môžeš veriť a ktorý ťa nikdy nesklame. Jeho meno je Ježiš Kristus. Narodil sa do sveta, ktorý bol neusporiadaný a presiaknutý nespravodlivosťou rovanko ako ten tvoj. Zmenil ho však tým, že zmenil ľudí.

Modlitba dňa

Ty, Pane Ježiši, si Najvyššia autorita a moja duša ťa chváli!

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.