Boh ťa miluje! - 31. júl - evs.sk

Zamyslenia

Boh ťa miluje! – 31. júl
31. júla 2020

„A my sme poznali a uverili v lásku, ktorú má Boh k nám…“ (1J 4:16)

Nikdy nespochybňuj veľkú Božiu lásku, pretože je to rovnako nezameniteľná súčasť Boha ako Jeho svätosť. Ak by tu nebola Božia láska, nikto z nás by nemal žiadnu šancu na budúci život. Boh je však láska! A Jeho láska k nám je nekonečná.

Zasľúbenia Božej lásky a odpustenia sú natoľko skutočné, isté a dobré, ako ich len našimi slovami dokážeme priblížiť. Ono je to podobné, ako sa snažiť opísať oceán. Jeho úplnú krásu nepochopíme, kým ho naozaj nevidíme. Takto je to aj s Božou láskou. Pokiaľ nie sme skutočne zmierení s Bohom,  nedokážeme opísať Jeho veľkosť a lásku.

Modlitba dňa

Áno, všemohúci Bože, cítim útechu Tvojej lásky!

Billy Graham Evangelistic Association

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.