Úplne sa vzdaj - 26. september - evs.sk

Zamyslenia

Úplne sa vzdaj – 26. september
26. septembra 2021
Play

Bezbožní sú však ako rozbúrené more, ktoré sa nemôže upokojiť a jeho vody vyplavujú bahno a blato. »Niet pokoja pre bezbožných,« hovorí môj Boh.“ (Iz 57:20-21)

Viera má nohy… Počul som o mužovi, ktorý pred niekoľkými rokmi na napnutom lane nad Niagarskými vodopádmi tlačil fúrik dopredu a dozadu. Tisícky ľudí po ňom pokrikovali. Do fúrika naložil deväťdesiatkilové vrece špiny a tlačil ho tam a potom späť. Obrátil sa na dav a opýtal sa ho: „Koľkí z vás veria, že dokážem takto previezť človeka? Všetci kričali! Jeden muž v prednom rade bol veľmi nadšený vo svojej vyhlasujúcej viere. Muž ukázal na tohto nadšeného profesora a povedal: „Ste na rade!“ V momente zdúchol. V skutočnosti tomu neveril. Myslel si, že tomu verí, ale nebol ochotný nasadnúť do fúrika. Rovnako je to s Kristom. Mnoho ľudí hovorí, že v Neho verí a nasleduje Ho. Nikdy však nenastúpili do fúrika. V skutočnosti sa nikdy neodovzdali a nepodriadili Kristovi celí na 100 %.

Modlitba dňa

Milujúci Pane Ježiši, len vtedy, čo som ti odovzdal všetko, som spoznal dokonalú radosť a pokoj, ktoré mi vždy unikali.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.