Večný fakt - 6. január - evs.sk

Zamyslenia

Večný fakt – 6. január
6. januára 2022
Play

„Kto verí v Syna, má večný život…“ (J 3:36)

V súčasnosti je kresťanstvo porovnávané s ostatnými náboženstvami ako nikdy predtým. Niektorí takzvaní kresťanskí vodcovia dokonca obhajujú fungovanie morálneho systému, morálky a náboženstva, ktoré spoja všetky náboženstva sveta. To sa nemôže stať. Ježiš Kristus je jedinečný. Prečo trvať na Kristovej jedinečnosti? Čo priniesol Kristus do sveta, čo tu dovtedy nebolo? Kresťanská odpoveď je, že On nám zjavil Boha. „… že totiž Boh bol v Kristovi, zmieril svet so sebou,“ (2K 5:19). Toto je večný fakt našej kresťanskej viery.

Modlitba dňa

Presvedčenia prichádzajú a odchádzajú, Pane Ježiši, ale Ty ostávaš nemenný, pretože Ty si Boží Syn!

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.