Počuje nás - 22. apríl - evs.sk

Zamyslenia

Počuje nás – 22. apríl
22. apríla 2023
Play

„Preto vám hovorím: Verte, že dostanete všetko, za čo sa modlíte a za čo prosíte. Budete to mať.“ (Mk 11:24)

Máme sa modliť v ťažkých časoch, aby sme nestratili vieru a dôveru v Boha. V časoch prosperity sa máme modliť, aby sme neboli vystatovační a pyšní. Máme sa modliť v časoch nebezpečenstva, aby sme sa neobávali a nepochybovali. A potrebujeme sa modliť aj v časoch istoty, nech si nemyslíme, že sme sebestační. Hriešnici, modlite sa k milostivému Bohu o odpustenie. Kresťania, modlite sa o vyliatie Božieho Ducha na tvrdohlavý, zlomyseľný, nekajúci svet. Rodičia, modlite sa, aby Boh udelil vašej domácnosti milosť a spásu. Deti, modlite sa za spásu svojich rodičov. Kresťania, Boží svätí, modlite sa, aby rosa z neba padla na suchú, vysmädnutú pôdu zeme a aby spravodlivosť pokryla zem ako vody pokrývajú more.

Modlitba dňa

Dovoľ mi prísť za Tebou so všetkým, Pane. Ďakujem Ti za vedomie, že ma počuješ.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.