Poznáš Boha? - 4. máj - evs.sk

Zamyslenia

Poznáš Boha? – 4. máj
4. mája 2023
Play

„Ja som dobrý pastier: poznám svoje a mňa poznajú moje,“ (J 10:14)

Pokiaľ s Bohom neprežijeme osobnú skúsenosť, nemôžeme Ho skutočne poznať. Väčšina z nás vie niečo o Bohu, ale poznanie Boha je niečo úplne iné. O Bohu sa učíme prostredníctvom cirkvi, nedeľnej školy, mládežníckych aktivít, zhromaždení. Žiaľ, mnoho ľudí vo svojom hľadaní Boha zastane v tomto bode. Jedna vec je však byť s niekým zoznámený, no úplne iná je poznať ho osobne.

Modlitba dňa

Pane, Ty si naozaj dobrý Pastier, ktorý ma vedie každý deň. Pomôž mi milovať a poznať Ťa hlbšie, aby takto mohli aj ďalší prísť ku Tebe.

Billy Graham

Billy Graham sa narodil v roku 1918 v USA. Vo svojich 15 rokoch svoj život odovzdal Bohu. Skrze evanjelizačné zhromaždenia zasiahol posolstvom o Ježišovi Kristovi viac ako 215 miliónov ľudí vo vyše 185 krajinách sveta.

Stlačením tlačidla "prihlásiť sa" vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Zamyslenia do mobilu

Naše každodenné zamyslenia môžete priamo dostávať aj do vašich aplikáciíí na mobilných zariadeniach. Stačí sa prihlásiť na odber v konkrétnej aplikácii.